Lecture on Автоматизована нформац йна система ведення зв тност апаратних та програмних ресурс в на приклад Нац онально компан quot Др

Вашему вниманию предлагается доклад и презентация по теме Автоматизована нформац йна система ведення зв тност апаратних та програмних ресурс в на приклад Нац онально компан quot Др. Данны материал, представленный на 16 страницах, поможет подготовится к уроку Education. Он будет полезен как ученикам и студентам, так и преподавателям школ и вузов. Вы можете ознакомиться и скачать этот и любой другой доклад у нас на сайте. Все материалы абсолютно бесплатны и доступны. Ссылку на скачивание Вы можете найти вконце страницы. Если материал Вам понравились – поделитесь им с друзьями с помощью социальных кнопок и добавьте сайт в закладки в своем браузере.
Страница #1
Автоматизована інформаційна система ведення звітності апаратних та програмних ресурсів (на прикладі Національної компанії "Дружба") Спеціальність: 7.080403 Виконав студент Крижанівський Денис Сергійович Керівник Клюєв Євгеній Іванович
Страница #2
Мета та завдання дипломного проекту
Мета:
Автоматизація роботи технічного відділу  та збільшення ефективності роботи його співробітників за допомогою системи ведення звітності.
Завдання:
Провести аудит інформаційно-технічного комплексу компанії – створити на його основі оптимальну систему для обліку наявних апаратних та програмних ресурсів, та виконуваних робіт по їх обслуговуванню.
Мета та завдання дипломного проекту Мета: Автоматизація роботи технічного відділу та збільшення ефективності роботи його співробітників за допомогою системи ведення звітності. Завдання: Провести аудит інформаційно-технічного комплексу компанії – створити на його основі оптимальну систему для обліку наявних апаратних та програмних ресурсів, та виконуваних робіт по їх обслуговуванню.
Страница #3
Загальна схема національної компанії «Дружба»
Загальна схема національної компанії «Дружба»
Страница #4
Вимоги до автоматизованої системи
надати можливість для введення, коригування, видалення інформації про програмні і апаратні ресурси будь-якого відділу компанії;
забезпечити можливість надання звітів, як по всій компанії, так і будь-якого управління або відділу;
забезпечити можливість оцінювання якості роботи працівників ТВ за обраний проміжок часу;
передбачити можливість модернізації системи за умов виконання робіт для зовнішніх клієнтів.
Вимоги до автоматизованої системи надати можливість для введення, коригування, видалення інформації про програмні і апаратні ресурси будь-якого відділу компанії; забезпечити можливість надання звітів, як по всій компанії, так і будь-якого управління або відділу; забезпечити можливість оцінювання якості роботи працівників ТВ за обраний проміжок часу; передбачити можливість модернізації системи за умов виконання робіт для зовнішніх клієнтів.
Страница #5
Информация вложена в изображении слайда
Страница #6
Основні робочі процеси технічного відділу
оформлення замовлення від клієнта;
виклик співробітника до клієнта;
контроль реагування співробітниками на заявку;
контроль виконання замовлення;
підтримка запасів складу комплектуючих;
контроль якості роботи співробітників.
Основні робочі процеси технічного відділу оформлення замовлення від клієнта; виклик співробітника до клієнта; контроль реагування співробітниками на заявку; контроль виконання замовлення; підтримка запасів складу комплектуючих; контроль якості роботи співробітників.
Страница #7
Схема зв’язків між процесами
Схема зв’язків між процесами
Страница #8
Информация вложена в изображении слайда
Страница #9
Суть і зв’язки
(ER - рівень моделювання)
Суть і зв’язки (ER - рівень моделювання)
Страница #10
Информация вложена в изображении слайда
Страница #11
Склад атрибутів суті (FA - рівень моделювання)
Склад атрибутів суті (FA - рівень моделювання)
Страница #12
Інтерфейси програми програми
Інтерфейси програми програми
Страница #13
Алгоритм програмної реалізації аналізу викликів
Алгоритм програмної реалізації аналізу викликів
Страница #14
Стадії обробки викликів
Стадії обробки викликів
Страница #15
Висновки та результати
	У дипломному проекті розроблена інформаційна програма, яка надає можливість обліку комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення відділів підприємства.
Висновки та результати У дипломному проекті розроблена інформаційна програма, яка надає можливість обліку комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення відділів підприємства.
Страница #16
Дякую за увагу!
Дякую за увагу!