нфекц йн захворювання 2013 доклад по теме Биология

Доклад раскрывает тему " нфекц йн захворювання 2013 ".
Презентация поможет подготовится к предмету Биология, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 14 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Інфекційні захворювання 2013
Страница №2
Інфекційні захворювання — це розлади здоров’я, що спричинюються живим збудником, мають здатність передаватися від хворої людини до здорової, викликаючи епідемії. Такими збудниками, як правило, є мікроорганізми — організми, котрих не можна побачити неозброєним оком, а тільки за допомогою більш-менш сильних мікроскопів.
Інфекційні захворювання — це розлади здоров’я, що спричинюються живим збудником, мають здатність передаватися від хворої людини до здорової, викликаючи епідемії. Такими збудниками, як правило, є мікроорганізми — організми, котрих не можна побачити неозброєним оком, а тільки за допомогою більш-менш сильних мікроскопів.
Інфекційні захворювання — це розлади здоров’я, що спричинюються живим збудником, мають здатність передаватися від хворої людини до здорової, викликаючи епідемії. Такими збудниками, як правило, є мікроорганізми — організми, котрих не можна побачити неозброєним оком, а тільки за допомогою більш-менш сильних мікроскопів. Інфекційні захворювання — це розлади здоров’я, що спричинюються живим збудником, мають здатність передаватися від хворої людини до здорової, викликаючи епідемії. Такими збудниками, як правило, є мікроорганізми — організми, котрих не можна побачити неозброєним оком, а тільки за допомогою більш-менш сильних мікроскопів.
Страница №3
Информация вложена в изображении слайда
Страница №4
Коклюш
Коклюш – гостра  повітряно-крапельна бактеріальна інфекція, найбільш характерною ознакою якої є нападоподібний спазматичний кашель. Небезпечне інфекційне захворювання дихальних шляхів. Дуже небезпечний для дітей молодше 2 років.
Коклюш Коклюш – гостра повітряно-крапельна бактеріальна інфекція, найбільш характерною ознакою якої є нападоподібний спазматичний кашель. Небезпечне інфекційне захворювання дихальних шляхів. Дуже небезпечний для дітей молодше 2 років.
Страница №5
Холера
Холера – це гостра кишкова інфекція, що характеризується фекально-оральним механізмом зараження, ураженням тонкого кишечнику, водянистою діареєю, блювотою, швидкою втратою організмом рідини з розвитком різного ступеня обезводнення аж до гіповолемічного шоку і смерті.
Холера Холера – це гостра кишкова інфекція, що характеризується фекально-оральним механізмом зараження, ураженням тонкого кишечнику, водянистою діареєю, блювотою, швидкою втратою організмом рідини з розвитком різного ступеня обезводнення аж до гіповолемічного шоку і смерті.
Страница №6
Информация вложена в изображении слайда
Страница №7
Вітряна віспа
Вітряна віспа — гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним шляхом передачі. Характеризується лихоманкою, висипанням із доброякісним протіканням.
Вітряна віспа Вітряна віспа — гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним шляхом передачі. Характеризується лихоманкою, висипанням із доброякісним протіканням.
Страница №8
Дизентерія
Дизентерія – гостре  або хронічно рецидивуюче інфекційне захворювання людини, що супроводжується переважним ураженням товстого кишечника.
Дизентерія Дизентерія – гостре або хронічно рецидивуюче інфекційне захворювання людини, що супроводжується переважним ураженням товстого кишечника.
Страница №9
Малярі́я
Малярі́я -  хвороба, що характеризується нападами гарячки, гемолітичною анемією, збільшенням печінки й селезінки, рецидивами хвороби.
Збудники хвороби - передається  людині при укусах комарів роду Anopheles.
Малярі́я Малярі́я - хвороба, що характеризується нападами гарячки, гемолітичною анемією, збільшенням печінки й селезінки, рецидивами хвороби. Збудники хвороби - передається людині при укусах комарів роду Anopheles.
Страница №10
Сибірська виразка
Сибірська виразка - гостра бактерійна інфекція, що характеризується інтоксикацією, розвитком серозно-гемморагічного запалення шкіри, лімфатичних вузлів і внутрішніх органів. 
Джерелом захворювання є домашні тварини (верблюди, свині, корови, коні, вівці і кози).
Сибірська виразка Сибірська виразка - гостра бактерійна інфекція, що характеризується інтоксикацією, розвитком серозно-гемморагічного запалення шкіри, лімфатичних вузлів і внутрішніх органів. Джерелом захворювання є домашні тварини (верблюди, свині, корови, коні, вівці і кози).
Страница №11
Залежно від природи збудників інфекційні хвороби класифікуються на: 
пріонні (куру, фатальна сімейна безсоння); 
вірусні ( грип, кір, вірусні гепатити, ВІЛ-інфекція, цитомегаловірусна інфекція, менінгіт); 
бактеріальні ( чума, холера, дизентерія, сальмонельоз, стрептококова, стафілококова інфекції, менінгіт); 
протозойні ( амебіаз, крітоспорідіоз, ізоспоріаз, токсоплазмоз, малярія, бабезіоз, балантидіаз, бластоцістоз); 
грибкові інфекції, або мікози, (епідермофітія, кандидоз, криптококоз, аспергільоз, мукормікоз, хромомікоз).
Залежно від природи збудників інфекційні хвороби класифікуються на: пріонні (куру, фатальна сімейна безсоння); вірусні ( грип, кір, вірусні гепатити, ВІЛ-інфекція, цитомегаловірусна інфекція, менінгіт); бактеріальні ( чума, холера, дизентерія, сальмонельоз, стрептококова, стафілококова інфекції, менінгіт); протозойні ( амебіаз, крітоспорідіоз, ізоспоріаз, токсоплазмоз, малярія, бабезіоз, балантидіаз, бластоцістоз); грибкові інфекції, або мікози, (епідермофітія, кандидоз, криптококоз, аспергільоз, мукормікоз, хромомікоз).
Страница №12
Лідирують за кількістю смертей ВІЛ/ СНІД, туберкульоз і малярія. Число смертей майже по всіх захворювань знизилася, проте у СНІДу цей показник зріс в 4 рази. Дитячі хвороби включають в себе коклюш, поліомієліт, дифтерію, кір і правець, а також високий відсоток захворювань нижніх дихальних шляхів і кишкових захворювань. 
Лідирують за кількістю смертей ВІЛ/ СНІД, туберкульоз і малярія. Число смертей майже по всіх захворювань знизилася, проте у СНІДу цей показник зріс в 4 рази. Дитячі хвороби включають в себе коклюш, поліомієліт, дифтерію, кір і правець, а також високий відсоток захворювань нижніх дихальних шляхів і кишкових захворювань.
Лідирують за кількістю смертей ВІЛ/ СНІД, туберкульоз і малярія. Число смертей майже по всіх захворювань знизилася, проте у СНІДу цей показник зріс в 4 рази. Дитячі хвороби включають в себе коклюш, поліомієліт, дифтерію, кір і правець, а також високий відсоток захворювань нижніх дихальних шляхів і кишкових захворювань. Лідирують за кількістю смертей ВІЛ/ СНІД, туберкульоз і малярія. Число смертей майже по всіх захворювань знизилася, проте у СНІДу цей показник зріс в 4 рази. Дитячі хвороби включають в себе коклюш, поліомієліт, дифтерію, кір і правець, а також високий відсоток захворювань нижніх дихальних шляхів і кишкових захворювань.
Страница №13
Профілактика 

     Профілактичні заходи: 
підвищення опірності організму гігієною і фізкультурою; 
проведення профілактичних щеплень; 
карантинні заходи; 
лікування джерела інфекції.
Профілактика Профілактичні заходи: підвищення опірності організму гігієною і фізкультурою; проведення профілактичних щеплень; карантинні заходи; лікування джерела інфекції.
Страница №14
Дякую за увагу!
Дякую за увагу!
Дякую за увагу! Дякую за увагу!