Планети Сонячно Системи доклад по теме Астрономия

Доклад раскрывает тему " Планети Сонячно Системи ".
Презентация поможет подготовится к предмету Астрономия, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 10 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Планети Сонячної Системи
Страница №2
Сонячна система
Сонячна система
Страница №3
Меркурій
Меркурій - це планета, яка знаходиться найближче до Сонця. На Меркурії практично немає атмосфери, небо там темне, як ніч, і завжди яскраво світить Сонце. З поверхні планети Сонце виглядало б в 3 рази більше за розміром, ніж земне. Тому перепади температур на Меркурії сильно виражені: від -180C ночами до нестерпно спекотних +430С вдень (при такій температурі плавиться свинець і олово)
Меркурій Меркурій - це планета, яка знаходиться найближче до Сонця. На Меркурії практично немає атмосфери, небо там темне, як ніч, і завжди яскраво світить Сонце. З поверхні планети Сонце виглядало б в 3 рази більше за розміром, ніж земне. Тому перепади температур на Меркурії сильно виражені: від -180C ночами до нестерпно спекотних +430С вдень (при такій температурі плавиться свинець і олово)
Страница №4
Венера
Венера , друга по рахунку планета Сонячної системи. Вона названа на честь античної богині любові і краси Афродіти (у римлян - Венера) . Венера має такий же розмір , як Земля , а її маса більше 80 % земної маси. Розташована ближче до Сонця, ніж наша планета , Венера отримує від нього в два з гаком рази більше світла і тепла , ніж Земля.
Венера Венера , друга по рахунку планета Сонячної системи. Вона названа на честь античної богині любові і краси Афродіти (у римлян - Венера) . Венера має такий же розмір , як Земля , а її маса більше 80 % земної маси. Розташована ближче до Сонця, ніж наша планета , Венера отримує від нього в два з гаком рази більше світла і тепла , ніж Земля.
Страница №5
Информация вложена в изображении слайда
Страница №6
Марс
Марс - четверта за віддаленістю від Сонця і сьома (передостання) за розмірами планета Сонячної системи. Свою назву Марс отримав на честь давньоримського бога війни. Обидва його природних супутника названі іменами синів Марса, які супроводжували його в кожному бою - Деймос і Фобос (у перекладі з давньогрецької - «страх» і «жах»).
Марс Марс - четверта за віддаленістю від Сонця і сьома (передостання) за розмірами планета Сонячної системи. Свою назву Марс отримав на честь давньоримського бога війни. Обидва його природних супутника названі іменами синів Марса, які супроводжували його в кожному бою - Деймос і Фобос (у перекладі з давньогрецької - «страх» і «жах»).
Страница №7
Информация вложена в изображении слайда
Страница №8
Сатурн
Сатурн
Страница №9
Информация вложена в изображении слайда
Страница №10
Нептун
Планета Нептун – восьма і остання планета Сонячної системи після того, як Плутон позбавили його статусу. Нептун - газовий гігант, такий же, як Сатурн, Юпітер і Уран.
Розташований в 30 разів далі від Сонця, ніж Земля, Нептyн не видний неозброєним оком, тому він довгий час і залишався невідомим. Нептун - перша планета, відкрита, що називається, на «кінчику пера».
Нептун Планета Нептун – восьма і остання планета Сонячної системи після того, як Плутон позбавили його статусу. Нептун - газовий гігант, такий же, як Сатурн, Юпітер і Уран. Розташований в 30 разів далі від Сонця, ніж Земля, Нептyн не видний неозброєним оком, тому він довгий час і залишався невідомим. Нептун - перша планета, відкрита, що називається, на «кінчику пера».