Проект на тему Демограф я Франц Виконала учениця 10 класу Федосенко В В доклад по теме География

Доклад раскрывает тему " Проект на тему Демограф я Франц Виконала учениця 10 класу Федосенко В В ".
Презентация поможет подготовится к предмету География, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 14 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Проект на тему: «Демографія Франції» Виконала учениця 10 класу Федосенко В. В.
Страница №2
Информация вложена в изображении слайда
Страница №3
*тривалість життя;
Середня тривалість життя - 77 років. Середня тривалість життя чоловіків - 74 роки , жінок - 82 роки.
*тривалість життя; Середня тривалість життя - 77 років. Середня тривалість життя чоловіків - 74 роки , жінок - 82 роки.
Страница №4
Информация вложена в изображении слайда
Страница №5
Цікаві факти про французьку мову:
1. Французька мова була офіційною мовою в Англії впродовж більш ніж 600 років.
2. На гербі Великобританії є напис французькою мовою («Бог і моє право») «Dieu et mon droit»
3. Найдовша пропозиція французькою мовою складається з 823 слів і міститься в романі Віктора Гюго «Знедолені».
4. Варіант французької мови, на якій говорять в провінції Квебек, настільки відрізняється від літературної французької мови, що жителі Франції не завжди можуть його зрозуміти.
5. По-французьки «assiette» — це і тарілка, і настрій, стан. Деякі передбачають, що помилкове переведення французького вираження стало причиною появи фразеологізму «не в своїй тарілці».
Цікаві факти про французьку мову: 1. Французька мова була офіційною мовою в Англії впродовж більш ніж 600 років. 2. На гербі Великобританії є напис французькою мовою («Бог і моє право») «Dieu et mon droit» 3. Найдовша пропозиція французькою мовою складається з 823 слів і міститься в романі Віктора Гюго «Знедолені». 4. Варіант французької мови, на якій говорять в провінції Квебек, настільки відрізняється від літературної французької мови, що жителі Франції не завжди можуть його зрозуміти. 5. По-французьки «assiette» — це і тарілка, і настрій, стан. Деякі передбачають, що помилкове переведення французького вираження стало причиною появи фразеологізму «не в своїй тарілці».
Страница №6
Информация вложена в изображении слайда
Страница №7
*Розміщення населення, щільність;
Щільність населення у Франції 108 осіб на 1 км². За цим показником Франція посідає 14-е місце серед країн Євросоюзу. Однак, так як майже дві третини території Франції зайняті лугами, горами і лісами, на решті території щільність досягає 289 осіб на 1 км². Щільність сільського населення: високий рівень щільності сільського населення (понад 97 осіб на 1 км2) характерний для родючих районів Північної Франції, морського узбережжя Бретані, рівнин Ельзасу і долин річок Рона і Сона.
*Розміщення населення, щільність; Щільність населення у Франції 108 осіб на 1 км². За цим показником Франція посідає 14-е місце серед країн Євросоюзу. Однак, так як майже дві третини території Франції зайняті лугами, горами і лісами, на решті території щільність досягає 289 осіб на 1 км². Щільність сільського населення: високий рівень щільності сільського населення (понад 97 осіб на 1 км2) характерний для родючих районів Північної Франції, морського узбережжя Бретані, рівнин Ельзасу і долин річок Рона і Сона.
Страница №8
2. Найбільші місті та міські агломерації
2. Найбільші місті та міські агломерації
Страница №9
Париж – столиця Франції
Для більшості людей Париж вже давним-давно вкорінився в свідомість як одне з найромантичніших міст у світі.  Існує чимало цікавих фактів про нього.
Париж – столиця Франції Для більшості людей Париж вже давним-давно вкорінився в свідомість як одне з найромантичніших міст у світі. Існує чимало цікавих фактів про нього.
Страница №10
Информация вложена в изображении слайда
Страница №11
3. Традиції і культура Франції
Французька культура — багата, різноманітна, з багатою історією.
1. Кухня Франції — це особлива частина культури держави, яку поза сумнівом оцінять любителі поїсти.
       	*Вважається, що французька кухня найкраща в світі. 
	*Кожен день у Франції публікується 2 нові кулінарні книги!
2. В Франції доволі розвинута кінематографія, яка почала розвиватися  після винаходу кіно в Ліоні. Вона залишається в Європі в числі тих небагатьох, що продовжують протистояти Голлівуду.
3. Цікавий факт Франції: вона завоювала більше Нобелівських премій(13) з літератури, ніж будь-яка інша країна світу, а це означає, що література посідає значне місце в культурі Франції.
4. Мода - також одна з видів культури Франції. На даний час проходить дуже багато світських заходів та модних показів у Парижі.
3. Традиції і культура Франції Французька культура — багата, різноманітна, з багатою історією. 1. Кухня Франції — це особлива частина культури держави, яку поза сумнівом оцінять любителі поїсти. *Вважається, що французька кухня найкраща в світі. *Кожен день у Франції публікується 2 нові кулінарні книги! 2. В Франції доволі розвинута кінематографія, яка почала розвиватися після винаходу кіно в Ліоні. Вона залишається в Європі в числі тих небагатьох, що продовжують протистояти Голлівуду. 3. Цікавий факт Франції: вона завоювала більше Нобелівських премій(13) з літератури, ніж будь-яка інша країна світу, а це означає, що література посідає значне місце в культурі Франції. 4. Мода - також одна з видів культури Франції. На даний час проходить дуже багато світських заходів та модних показів у Парижі.
Страница №12
Цікаві традиції
Незважаючи на те, що французи славляться велелюбною нацією, у новорічну ніч вони вважають за краще не цілуватися, а наїдатися і напиватися. За традицією, хороший господар-винороб неодмінно повинен цокнутись з бочкою вина, привітати її зі святом і випити за майбутній урожай. А оскільки вино у Франції не робить тільки ледачий, можете собі уявити, які у них там веселощі.
Відправляючись спати в Різдвяну ніч французькі діти залишають взуття біля каміна. Коли Pere Noel (французький Дід Мороз) приносить подарунки, то розкладає їх у відповідні черевички і чобітки, а маленькі іграшки, фрукти та горіхи розвішує на ялинці.
У Франції Пасха — сімейне свято. В пасхальну неділю діти шукають у своїх кімнатах шоколадні яйця, сховані батьками напередодні. Це дуже древня і весела традиція, що передається з покоління в покоління. До Великодня французи прикрашають свої будинки червоними стрічками і кольоровими гірляндами. А головний символ Пасхи — дзвіночок, що символізує продовження життя і веселощів.
Цікаві традиції Незважаючи на те, що французи славляться велелюбною нацією, у новорічну ніч вони вважають за краще не цілуватися, а наїдатися і напиватися. За традицією, хороший господар-винороб неодмінно повинен цокнутись з бочкою вина, привітати її зі святом і випити за майбутній урожай. А оскільки вино у Франції не робить тільки ледачий, можете собі уявити, які у них там веселощі. Відправляючись спати в Різдвяну ніч французькі діти залишають взуття біля каміна. Коли Pere Noel (французький Дід Мороз) приносить подарунки, то розкладає їх у відповідні черевички і чобітки, а маленькі іграшки, фрукти та горіхи розвішує на ялинці. У Франції Пасха — сімейне свято. В пасхальну неділю діти шукають у своїх кімнатах шоколадні яйця, сховані батьками напередодні. Це дуже древня і весела традиція, що передається з покоління в покоління. До Великодня французи прикрашають свої будинки червоними стрічками і кольоровими гірляндами. А головний символ Пасхи — дзвіночок, що символізує продовження життя і веселощів.
Страница №13
Информация вложена в изображении слайда
Страница №14
Информация вложена в изображении слайда