Роботу виконала Учениця 7в класу М щенко Олена доклад по теме Астрономия

Доклад раскрывает тему " Роботу виконала Учениця 7в класу М щенко Олена ".
Презентация поможет подготовится к предмету Астрономия, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 12 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Роботу виконала: Учениця 7в класу Міщенко Олена
Страница №2
Відкриття астероїдів
   Пошуки великої планети між Марсом і Юпітером не привели в 18-м столітті до успіхів. В 1801 році, у першу ж ніч сторіччя, італієць Піацці відкрив перший астероїд - Цереру, найбільший із усіх малих планет.
Відкриття астероїдів Пошуки великої планети між Марсом і Юпітером не привели в 18-м столітті до успіхів. В 1801 році, у першу ж ніч сторіччя, італієць Піацці відкрив перший астероїд - Цереру, найбільший із усіх малих планет.
Страница №3
Імена астероїдів
   Астероїдам спочатку давали імена героїв римської й грецької міфології, а потім відкривач одержував право назвати його як завгодно, хоч своїм іменем.
Імена астероїдів Астероїдам спочатку давали імена героїв римської й грецької міфології, а потім відкривач одержував право назвати його як завгодно, хоч своїм іменем.
Страница №4
Информация вложена в изображении слайда
Страница №5
Как мог возникнуть главный пояс астероидов?
  Орбіти тіл, зосереджених у головному поясі, є стійкими й мають близьку до кругової або слабко еліптичну форму.
Как мог возникнуть главный пояс астероидов? Орбіти тіл, зосереджених у головному поясі, є стійкими й мають близьку до кругової або слабко еліптичну форму.
Страница №6
Орбіти астероїдів
   Вертаючись до сучасного стану пояса астероїдів, слід підкреслити, що Юпітер як і раніше продовжує відігравати першорядну роль в еволюції орбіт астероїдів.
Орбіти астероїдів Вертаючись до сучасного стану пояса астероїдів, слід підкреслити, що Юпітер як і раніше продовжує відігравати першорядну роль в еволюції орбіт астероїдів.
Страница №7
Супутники астероїдів
   Однак зовсім приголомшуючим виявилося відкриття в астероїдів власних супутників. Не можна сказати, що воно було таким уже несподіваним..
Супутники астероїдів Однак зовсім приголомшуючим виявилося відкриття в астероїдів власних супутників. Не можна сказати, що воно було таким уже несподіваним..
Страница №8
Астероїди, що зближуються із Землею
   Поблизу внутрішнього краю головного пояса астероїдів існують і інші групи тіл, орбіти яких далеко виходять за межі головного пояса й можуть навіть перетинатися з орбітами Марса, Землі, Венери й навіть Меркурія.
Астероїди, що зближуються із Землею Поблизу внутрішнього краю головного пояса астероїдів існують і інші групи тіл, орбіти яких далеко виходять за межі головного пояса й можуть навіть перетинатися з орбітами Марса, Землі, Венери й навіть Меркурія.
Страница №9
Про інші астероїдні пояси
  За орбітою Юпітера  також існують астероїд подібні тіла. Більше того, за останніми даними виявилося, що таких тіл дуже багато на периферії Сонячної системи..
Про інші астероїдні пояси За орбітою Юпітера також існують астероїд подібні тіла. Більше того, за останніми даними виявилося, що таких тіл дуже багато на периферії Сонячної системи..
Страница №10
Трохи про методи дослідження астероїдів
  Пошуки астероїдів у наш час ведуться, в основному, астрономами-аматорами за допомогою фотопластин.
Трохи про методи дослідження астероїдів Пошуки астероїдів у наш час ведуться, в основному, астрономами-аматорами за допомогою фотопластин.
Страница №11
Про те, чого ми поки що не знаємо
  У дослідженнях астероїдів ще залишається багато неясного й навіть загадкового.
Про те, чого ми поки що не знаємо У дослідженнях астероїдів ще залишається багато неясного й навіть загадкового.
Страница №12
Информация вложена в изображении слайда