Автоматизована нформац йна система ведення зв тност апаратних та програмних ресурс в на приклад Нац онально компан quot Др доклад по теме Образование

Доклад раскрывает тему "Автоматизована нформац йна система ведення зв тност апаратних та програмних ресурс в на приклад Нац онально компан quot Др".
Презентация поможет подготовится к предмету Образование, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 16 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Автоматизована інформаційна система ведення звітності апаратних та програмних ресурсів (на прикладі Національної компанії "Дружба") Спеціальність: 7.080403 Виконав студент Крижанівський Денис Сергійович Керівник Клюєв Євгеній Іванович
Страница №2
Мета та завдання дипломного проекту
Мета:
Автоматизація роботи технічного відділу  та збільшення ефективності роботи його співробітників за допомогою системи ведення звітності.
Завдання:
Провести аудит інформаційно-технічного комплексу компанії – створити на його основі оптимальну систему для обліку наявних апаратних та програмних ресурсів, та виконуваних робіт по їх обслуговуванню.
Мета та завдання дипломного проекту Мета: Автоматизація роботи технічного відділу та збільшення ефективності роботи його співробітників за допомогою системи ведення звітності. Завдання: Провести аудит інформаційно-технічного комплексу компанії – створити на його основі оптимальну систему для обліку наявних апаратних та програмних ресурсів, та виконуваних робіт по їх обслуговуванню.
Страница №3
Загальна схема національної компанії «Дружба»
Загальна схема національної компанії «Дружба»
Страница №4
Вимоги до автоматизованої системи
надати можливість для введення, коригування, видалення інформації про програмні і апаратні ресурси будь-якого відділу компанії;
забезпечити можливість надання звітів, як по всій компанії, так і будь-якого управління або відділу;
забезпечити можливість оцінювання якості роботи працівників ТВ за обраний проміжок часу;
передбачити можливість модернізації системи за умов виконання робіт для зовнішніх клієнтів.
Вимоги до автоматизованої системи надати можливість для введення, коригування, видалення інформації про програмні і апаратні ресурси будь-якого відділу компанії; забезпечити можливість надання звітів, як по всій компанії, так і будь-якого управління або відділу; забезпечити можливість оцінювання якості роботи працівників ТВ за обраний проміжок часу; передбачити можливість модернізації системи за умов виконання робіт для зовнішніх клієнтів.
Страница №5
Информация вложена в изображении слайда
Страница №6
Основні робочі процеси технічного відділу
оформлення замовлення від клієнта;
виклик співробітника до клієнта;
контроль реагування співробітниками на заявку;
контроль виконання замовлення;
підтримка запасів складу комплектуючих;
контроль якості роботи співробітників.
Основні робочі процеси технічного відділу оформлення замовлення від клієнта; виклик співробітника до клієнта; контроль реагування співробітниками на заявку; контроль виконання замовлення; підтримка запасів складу комплектуючих; контроль якості роботи співробітників.
Страница №7
Схема зв’язків між процесами
Схема зв’язків між процесами
Страница №8
Информация вложена в изображении слайда
Страница №9
Суть і зв’язки
(ER - рівень моделювання)
Суть і зв’язки (ER - рівень моделювання)
Страница №10
Информация вложена в изображении слайда
Страница №11
Склад атрибутів суті (FA - рівень моделювання)
Склад атрибутів суті (FA - рівень моделювання)
Страница №12
Інтерфейси програми програми
Інтерфейси програми програми
Страница №13
Алгоритм програмної реалізації аналізу викликів
Алгоритм програмної реалізації аналізу викликів
Страница №14
Стадії обробки викликів
Стадії обробки викликів
Страница №15
Висновки та результати
	У дипломному проекті розроблена інформаційна програма, яка надає можливість обліку комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення відділів підприємства.
Висновки та результати У дипломному проекті розроблена інформаційна програма, яка надає можливість обліку комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення відділів підприємства.
Страница №16
Дякую за увагу!
Дякую за увагу!