Основнф вимоги до створення презентацій доклад по теме Информатика

Доклад раскрывает тему "Основнф вимоги до створення презентацій".
Презентация поможет подготовится к предмету Информатика, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 18 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Особливості використання мультимедійних технологій під час виступу
Страница №2
Мультимедіа - це система комплексної взаємодії візуальних і аудіо ефектів під управлінням інтерактивного програмного забезпечення з використанням сучасних технічних і програмних засобів, які об’єднують текст, звук, графіку, фото, відео в одному цифровому відтворенню.
Мультимедіа - це система комплексної взаємодії візуальних і аудіо ефектів під управлінням інтерактивного програмного забезпечення з використанням сучасних технічних і програмних засобів, які об’єднують текст, звук, графіку, фото, відео в одному цифровому відтворенню.
Мультимедіа - це система комплексної взаємодії візуальних і аудіо ефектів під управлінням інтерактивного програмного забезпечення з використанням сучасних технічних і програмних засобів, які об’єднують текст, звук, графіку, фото, відео в одному цифровому відтворенню. Мультимедіа - це система комплексної взаємодії візуальних і аудіо ефектів під управлінням інтерактивного програмного забезпечення з використанням сучасних технічних і програмних засобів, які об’єднують текст, звук, графіку, фото, відео в одному цифровому відтворенню.
Страница №3
Особливості сприйняття інформації людиною
Особливості сприйняття інформації людиною

органами зору -  80%, 
органами слуху - 15%.
Особливості сприйняття інформації людиною Особливості сприйняття інформації людиною органами зору - 80%, органами слуху - 15%.
Страница №4
Мультимедіа технології дозволяють представляти інформацію в максимально ефективному вигляді, а також управляти потоком інформації, тобто можуть бути інтерактивними. 
Мультимедіа технології дозволяють представляти інформацію в максимально ефективному вигляді, а також управляти потоком інформації, тобто можуть бути інтерактивними.
Мультимедіа технології дозволяють представляти інформацію в максимально ефективному вигляді, а також управляти потоком інформації, тобто можуть бути інтерактивними. Мультимедіа технології дозволяють представляти інформацію в максимально ефективному вигляді, а також управляти потоком інформації, тобто можуть бути інтерактивними.
Страница №5
Мультимедійні засоби
Мультимедійні засоби
Страница №6
Мультимедіа презентації  насичені змістом і інтерактивні, тобто здатні певним чином змінюватися і реагувати на дії користувача. 
Мультимедіа презентації  насичені змістом і інтерактивні, тобто здатні певним чином змінюватися і реагувати на дії користувача.
Мультимедіа презентації насичені змістом і інтерактивні, тобто здатні певним чином змінюватися і реагувати на дії користувача. Мультимедіа презентації насичені змістом і інтерактивні, тобто здатні певним чином змінюватися і реагувати на дії користувача.
Страница №7
Презентація складається з
Презентація складається з
титульного слайда;
інформаційних слайдів;
завершального слайда.
Презентація складається з Презентація складається з титульного слайда; інформаційних слайдів; завершального слайда.
Страница №8
Титульний слайд містить:
Титульний слайд містить:
тему виступу;
прізвище, ім’я і по батькові доповідача;
Інформаційні слайди містять:
актуальність проблеми;
інформаційний матеріал, який стосується теми виступу;
діаграми і графіки, необхідні текстові, табличні й інші матеріали.
Завершальний слайд містить подяку за увагу.
Титульний слайд містить: Титульний слайд містить: тему виступу; прізвище, ім’я і по батькові доповідача; Інформаційні слайди містять: актуальність проблеми; інформаційний матеріал, який стосується теми виступу; діаграми і графіки, необхідні текстові, табличні й інші матеріали. Завершальний слайд містить подяку за увагу.
Страница №9
Информация вложена в изображении слайда
Страница №10
Під час оформлення презентації краще використовувати такі шрифти
Під час оформлення презентації краще використовувати такі шрифти


-  Arial;
-  Comic Sans MS;
- Courier;
- Georgia;
- Tahoma;
- Times New Roman;
- Verdana.
Під час оформлення презентації краще використовувати такі шрифти Під час оформлення презентації краще використовувати такі шрифти - Arial; - Comic Sans MS; - Courier; - Georgia; - Tahoma; - Times New Roman; - Verdana.
Страница №11
Информация вложена в изображении слайда
Страница №12
Графічні об’єкти в презентації
Графічні об’єкти в презентації
 1. Не використовуйте малюнки, фотографії поганої якості чи із спотвореними пропорціями.
2.  Коректно застосовуйте ілюстративний матеріал на слайді.
3.  Рівномірно та раціонально використовуйте площу слайда.
Графічні об’єкти в презентації Графічні об’єкти в презентації 1. Не використовуйте малюнки, фотографії поганої якості чи із спотвореними пропорціями. 2. Коректно застосовуйте ілюстративний матеріал на слайді. 3. Рівномірно та раціонально використовуйте площу слайда.
Страница №13
Таблиці
Таблиці
Під час розміщення таблиці реальний розмір шрифту, що відображається, повинен бути не менше 18 pt. 
Таблиці і діаграми розміщуються на світлому або білому фоні.
Не варто вставляти в презентації великі таблиці краще замінювати їх графіками, побудованими на основі цих таблиць.
Не слід розбивати таблицю та розміщувати її окремі частини на різних слайдах.
Таблиці Таблиці Під час розміщення таблиці реальний розмір шрифту, що відображається, повинен бути не менше 18 pt. Таблиці і діаграми розміщуються на світлому або білому фоні. Не варто вставляти в презентації великі таблиці краще замінювати їх графіками, побудованими на основі цих таблиць. Не слід розбивати таблицю та розміщувати її окремі частини на різних слайдах.
Страница №14
Анімація об’єктів і зміна слайдів
Анімація об’єктів і зміна слайдів
Основна роль анімації в презентаціях – це вирішення питання дозування інформації. Анімуючи об’єкт у презентації, варто пам’ятати, що будь-який рухомий об’єкт знижує сприйняття, відволікає, порушує динаміку уваги.
Анімація об’єктів і зміна слайдів Анімація об’єктів і зміна слайдів Основна роль анімації в презентаціях – це вирішення питання дозування інформації. Анімуючи об’єкт у презентації, варто пам’ятати, що будь-який рухомий об’єкт знижує сприйняття, відволікає, порушує динаміку уваги.
Страница №15
Поради Дейла Карнегі
щодо підготовки презентацій
Планування
Визначте основні моменти доповіді.
Опишіть відношення вашої аудиторії до даної теми. Запитайте себе: “Наскільки аудиторія готова до сприйняття цієї теми?”
Визначте мету презентації, продумайте, як вона співвідноситься з очікуваними результатами. 
Зміст презентації повинен залежати від цілей доповідача, інтересу та рівня знань аудиторії. Використовуйте загальні й зрозумілі слова і фрази, фокусуючи увагу на меті доповіді.
Поради Дейла Карнегі щодо підготовки презентацій Планування Визначте основні моменти доповіді. Опишіть відношення вашої аудиторії до даної теми. Запитайте себе: “Наскільки аудиторія готова до сприйняття цієї теми?” Визначте мету презентації, продумайте, як вона співвідноситься з очікуваними результатами. Зміст презентації повинен залежати від цілей доповідача, інтересу та рівня знань аудиторії. Використовуйте загальні й зрозумілі слова і фрази, фокусуючи увагу на меті доповіді.
Страница №16
Поради Дейла Карнегі
щодо підготовки презентацій
Підготовка 
Підготуйте текст супроводжуючої доповіді. 
Визначте важливість вашого повідомлення. 
Сформуйте структуру презентації.
Підготуйте цікавий початок презентації. Відкриття повинне займати від 5% до 10% презентації.
Визначте головні ідеї доповіді. Майте на увазі, що всі основні ідеї повинні бути пов’язані з темою доповіді.  Вони повинні скласти від 80% до 85% презентації.
Підготуйте хороше завершення презентації, що відповідає меті доповіді та запам’ятовується. Завершення повинне займати від 5% до 10% презентації.
Поради Дейла Карнегі щодо підготовки презентацій Підготовка  Підготуйте текст супроводжуючої доповіді. Визначте важливість вашого повідомлення. Сформуйте структуру презентації. Підготуйте цікавий початок презентації. Відкриття повинне займати від 5% до 10% презентації. Визначте головні ідеї доповіді. Майте на увазі, що всі основні ідеї повинні бути пов’язані з темою доповіді. Вони повинні скласти від 80% до 85% презентації. Підготуйте хороше завершення презентації, що відповідає меті доповіді та запам’ятовується. Завершення повинне займати від 5% до 10% презентації.
Страница №17
Поради Дейла Карнегі
щодо підготовки презентацій
Презентація
Абсолютне володіння даною темою, максимальне залучення уваги аудиторії та донесення до неї важливості вашого повідомлення. 
З погляду професіонала проведення презентації слід вважати привілеєм, який вимагає високого ступеня відповідальності, зате надає додаткових можливостей.
Із самого початку створіть сприятливе враження. По можливості дивіться в очі слухачам. Будьте самим собою і розслабтеся.
Розповідаючи, будьте природні. Промовляйте ствердним підвищеним тоном. Уповільнюйте мову, щоб виділити головні моменти, витримуйте паузи, щоб відокремити їх один від одного.
Відповідаючи на питання, акцентуйте увагу на основним моментах Вашого дослідження, не відхиляйтеся від сутності питання.
Поради Дейла Карнегі щодо підготовки презентацій Презентація Абсолютне володіння даною темою, максимальне залучення уваги аудиторії та донесення до неї важливості вашого повідомлення. З погляду професіонала проведення презентації слід вважати привілеєм, який вимагає високого ступеня відповідальності, зате надає додаткових можливостей. Із самого початку створіть сприятливе враження. По можливості дивіться в очі слухачам. Будьте самим собою і розслабтеся. Розповідаючи, будьте природні. Промовляйте ствердним підвищеним тоном. Уповільнюйте мову, щоб виділити головні моменти, витримуйте паузи, щоб відокремити їх один від одного. Відповідаючи на питання, акцентуйте увагу на основним моментах Вашого дослідження, не відхиляйтеся від сутності питання.
Страница №18
Информация вложена в изображении слайда