Презентация Засоби автомат ПП доклад на Общие темы

Доклад раскрывает тему "Презентация Засоби автомат ПП".
Презентация поможет подготовится к предмету Общие темы, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 13 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Засоби автоматизації розробки програмних продуктів
Страница №2
Розробка програмного забезпечення (англ. software engineering, software development) — це рід діяльності (професія) та процес, спрямований на створення та підтримку працездатності, якості та надійності программного забезпечення , використовуючи технології, методологію та практики з інформатики, керування проектами, математики, інженерії та інших областей знання.
Розробка програмного забезпечення (англ. software engineering, software development) — це рід діяльності (професія) та процес, спрямований на створення та підтримку працездатності, якості та надійності программного забезпечення , використовуючи технології, методологію та практики з інформатики, керування проектами, математики, інженерії та інших областей знання.
Розробка програмного забезпечення (англ. software engineering, software development) — це рід діяльності (професія) та процес, спрямований на створення та підтримку працездатності, якості та надійності программного забезпечення , використовуючи технології, методологію та практики з інформатики, керування проектами, математики, інженерії та інших областей знання. Розробка програмного забезпечення (англ. software engineering, software development) — це рід діяльності (професія) та процес, спрямований на створення та підтримку працездатності, якості та надійності программного забезпечення , використовуючи технології, методологію та практики з інформатики, керування проектами, математики, інженерії та інших областей знання.
Страница №3
ХАРАКТЕРИСТИКА
ХАРАКТЕРИСТИКА
Страница №4
Стандарт ISO/IEC 9126 регламентує зовнішні і 
внутрішні характеристики якості. 

Зовнішні -відображають вимоги до функціонування програмного продукту. Для кількісного встановлення критеріїв якості, за якими буде здійснюватися перевірка і підтвердження відповідності ПЗ заданим вимогам, визначаються відповідні зовнішні вимірювані властивості (зовнішні атрибути) ПЗ, метрики(наприклад, час виконання окремих компонентів), діапазони зміни значень і моделі їх оцінки. Метрики використовуються на стадії тестування або функціонування і називаються зовнішніми метриками. Вони являють собою моделі оцінки атрибутів.
Стандарт ISO/IEC 9126 регламентує зовнішні і внутрішні характеристики якості. Зовнішні -відображають вимоги до функціонування програмного продукту. Для кількісного встановлення критеріїв якості, за якими буде здійснюватися перевірка і підтвердження відповідності ПЗ заданим вимогам, визначаються відповідні зовнішні вимірювані властивості (зовнішні атрибути) ПЗ, метрики(наприклад, час виконання окремих компонентів), діапазони зміни значень і моделі їх оцінки. Метрики використовуються на стадії тестування або функціонування і називаються зовнішніми метриками. Вони являють собою моделі оцінки атрибутів.
Страница №5
Внутрішні
Внутрішні характеристики якості і внутрішні атрибути ПЗ використовуються для складання плану досягнення необхідних зовнішніх характеристик якості продукту. Для класифікації внутрішніх характеристик якості застосовують внутрішні метрики, як інструмент перевірки відповідності проміжних продуктів внутрішнім вимогам до якості, які формулюються на процесах, що передуютьтестуванню.
Внутрішні Внутрішні характеристики якості і внутрішні атрибути ПЗ використовуються для складання плану досягнення необхідних зовнішніх характеристик якості продукту. Для класифікації внутрішніх характеристик якості застосовують внутрішні метрики, як інструмент перевірки відповідності проміжних продуктів внутрішнім вимогам до якості, які формулюються на процесах, що передуютьтестуванню.
Страница №6
Визначення характеристик
Функціональність (functionality). Здатність ПЗ в певних умовах вирішувати задачі, які потрібні користувачам. 
Точність (accuracy). Здатність видавати потрібні результати.
Захищеність (security). Здатність запобігати без вказівки особи, що намагається його здійснити, доступу до даних та програм.
Надійність (reliability). Здатність ПЗ підтримувати визначену працездатність у заданих умовах.
Визначення характеристик Функціональність (functionality). Здатність ПЗ в певних умовах вирішувати задачі, які потрібні користувачам. Точність (accuracy). Здатність видавати потрібні результати. Захищеність (security). Здатність запобігати без вказівки особи, що намагається його здійснити, доступу до даних та програм. Надійність (reliability). Здатність ПЗ підтримувати визначену працездатність у заданих умовах.
Страница №7
Информация вложена в изображении слайда
Страница №8
Переносимість (portability). Здатність ПЗ зберігати працездатність при перенесенні з одного оточення в інше, включаючи організаційні, апаратні й програмні аспекти оточення.
Переносимість (portability). Здатність ПЗ зберігати працездатність при перенесенні з одного оточення в інше, включаючи організаційні, апаратні й програмні аспекти оточення.
Адаптованість (adaptability). Здатність ПЗ пристосовуватися різним оточенням без проведення для цього дій, крім заздалегідь передбачених.
Зручність установки (installability). Здатність ПЗ бути встановленим або розгорнутим у визначеному оточенні.
Здатність до співіснування (coexistence). Здатність ПЗ співіснувати з іншими програмами у загальному оточенні, ділячи з ними ресурси.
Зручність заміни (replaceability) іншого ПЗ даним. Можливість застосування даного ПЗ замість інших програмних систем для вирішення тих же задач у певному оточенні.
Відповідність стандартам переносимості (portability compliance). Цей атрибут доданий в 2001 році.
Переносимість (portability). Здатність ПЗ зберігати працездатність при перенесенні з одного оточення в інше, включаючи організаційні, апаратні й програмні аспекти оточення. Переносимість (portability). Здатність ПЗ зберігати працездатність при перенесенні з одного оточення в інше, включаючи організаційні, апаратні й програмні аспекти оточення. Адаптованість (adaptability). Здатність ПЗ пристосовуватися різним оточенням без проведення для цього дій, крім заздалегідь передбачених. Зручність установки (installability). Здатність ПЗ бути встановленим або розгорнутим у визначеному оточенні. Здатність до співіснування (coexistence). Здатність ПЗ співіснувати з іншими програмами у загальному оточенні, ділячи з ними ресурси. Зручність заміни (replaceability) іншого ПЗ даним. Можливість застосування даного ПЗ замість інших програмних систем для вирішення тих же задач у певному оточенні. Відповідність стандартам переносимості (portability compliance). Цей атрибут доданий в 2001 році.
Страница №9
Класифікація програмних продуктов
Класифікація програмних продуктов
Страница №10
Програмні продукти можна класифікувати за різним ознаками. Розглянемо класифікацію, у якій основною ознакою є сфера (область) використання програмних продуктів
Програмні продукти можна класифікувати за різним ознаками. Розглянемо класифікацію, у якій основною ознакою є сфера (область) використання програмних продуктів
Програмні продукти можна класифікувати за різним ознаками. Розглянемо класифікацію, у якій основною ознакою є сфера (область) використання програмних продуктів Програмні продукти можна класифікувати за різним ознаками. Розглянемо класифікацію, у якій основною ознакою є сфера (область) використання програмних продуктів
Страница №11
Для підтримки інформаційної технології в цих областях виділимо відповідно
три класи програмних продуктів:
- системне програмне забезпечення;
- пакети прикладних програм;
- інструментарій технології програмування.
Для підтримки інформаційної технології в цих областях виділимо відповідно три класи програмних продуктів: - системне програмне забезпечення; - пакети прикладних програм; - інструментарій технології програмування.
Страница №12
Информация вложена в изображении слайда
Страница №13
Дякую за увагу !!!!!=)
Дякую за увагу !!!!!=)