В дд л осв ти Селид всько м сько ради Дошк льний навчальний заклад 1 Чайка Використання казкотерап в по днанн з ф тбол-г мнастикою як здоров язбережувальна технолог я доклад по теме Образование

Доклад раскрывает тему "В дд л осв ти Селид всько м сько ради Дошк льний навчальний заклад 1 Чайка Використання казкотерап в по днанн з ф тбол-г мнастикою як здоров язбережувальна технолог я".
Презентация поможет подготовится к предмету Образование, может быть полезна как ученикам и студентам, так и преподавателям.
Материал представлен на 17 страницах, оформлен в виде презентации, доступен для скачивания и просмотра онлайн.

Навигация по документу

Страница №1
Відділ освіти Селидівської міської ради Дошкільний навчальний заклад №1 “Чайка” Використання казкотерапії в поєднанні з фітбол-гімнастикою як здоров’язбережувальна технологія
Страница №2
Информация вложена в изображении слайда
Страница №3
Информация вложена в изображении слайда
Страница №4
Класифікація вправ по використанню фітболу
Класифікація вправ по використанню фітболу
Страница №5
Завдання фітбол-гімнастики в дошкільному віці
Завдання фітбол-гімнастики в дошкільному віці
Страница №6
Информация вложена в изображении слайда
Страница №7
Казка - це
«Вигадана розповідь, небувала і навіть нездійсненна повість, легенда». В.Даль.
«Оповідний, звичайне народно-поетичне, творів і вигаданих осіб і події, переважно з участю чарівних фантастичних сил». С. Ожегов.
Казка - це «Вигадана розповідь, небувала і навіть нездійсненна повість, легенда». В.Даль. «Оповідний, звичайне народно-поетичне, творів і вигаданих осіб і події, переважно з участю чарівних фантастичних сил». С. Ожегов.
Страница №8
Казкотерапія - це
це лікування казками, тобто спільне з клієнтом відкриття тих знань, які живуть в душі і є в даний момент психотерапевтичними;

це процес активізації ресурсів, потенціалу особистості;

це процес екологічної освіти та виховання дитини;

це процес поліпшення внутрішньої природи і природи навколо нас;
Казкотерапія - це це лікування казками, тобто спільне з клієнтом відкриття тих знань, які живуть в душі і є в даний момент психотерапевтичними; це процес активізації ресурсів, потенціалу особистості; це процес екологічної освіти та виховання дитини; це процес поліпшення внутрішньої природи і природи навколо нас;
Страница №9
Мета та завдання казкотерапії
Предметом казкотерапії є процес виховання внутрішнього світу дитини.

Мета казкотерапії - активізація в людині творчого що творить початку, розкриття глибин власного внутрішнього світу, розвиток його самосвідомості, знайомство з основними психологічними поняттями.

Головним завданням казкотерапії є гармонізація внутрішнього світу людини.
Мета та завдання казкотерапії Предметом казкотерапії є процес виховання внутрішнього світу дитини. Мета казкотерапії - активізація в людині творчого що творить початку, розкриття глибин власного внутрішнього світу, розвиток його самосвідомості, знайомство з основними психологічними поняттями. Головним завданням казкотерапії є гармонізація внутрішнього світу людини.
Страница №10
Завдання казкотерапії
Зниження рівня тривожності і агресивності у дітей.

Розвиток вміння долати труднощі і страхи.

Виявлення та підтримка творчих здібностей.

Формування навичок конструктивного вираження емоцій.

 Розвиток здібностей до емоційної регулювання та природного комунікації.
Завдання казкотерапії Зниження рівня тривожності і агресивності у дітей. Розвиток вміння долати труднощі і страхи. Виявлення та підтримка творчих здібностей. Формування навичок конструктивного вираження емоцій. Розвиток здібностей до емоційної регулювання та природного комунікації.
Страница №11
Информация вложена в изображении слайда
Страница №12
Информация вложена в изображении слайда
Страница №13
Информация вложена в изображении слайда
Страница №14
Фітбол-казки
Це самостійні заняття з дітьми дошкільного віку, коли вихователь розповідає сюжет казки, супроводжуючими її вивченими раніше рухами. Увага дітей прикута до змісту казки і виконання вправ не стає нудним та одноманітним повторенням.
Фітбол-казки Це самостійні заняття з дітьми дошкільного віку, коли вихователь розповідає сюжет казки, супроводжуючими її вивченими раніше рухами. Увага дітей прикута до змісту казки і виконання вправ не стає нудним та одноманітним повторенням.
Страница №15
Информация вложена в изображении слайда
Страница №16
Информация вложена в изображении слайда
Страница №17
Информация вложена в изображении слайда