Книга в нашому житті доклад на Общие темы

Вашему вниманию предлагается доклад и презентация по теме Книга в нашому житті. Данны материал, представленный на 11 страницах, поможет подготовится к уроку Общие темы. Он будет полезен как ученикам и студентам, так и преподавателям школ и вузов. Вы можете ознакомиться и скачать этот и любой другой доклад у нас на сайте. Все материалы абсолютно бесплатны и доступны. Ссылку на скачивание Вы можете найти вконце страницы. Если материал Вам понравились – поделитесь им с друзьями с помощью социальных кнопок и добавьте сайт в закладки в своем браузере.
Страница #1
Книга в моєму житті
Страница #2
Книга - це посудина, 
яка нас наповнює,
 але сама не порожніє. 
                       А. Декурсель
Книга - це посудина, яка нас наповнює, але сама не порожніє. А. Декурсель
Страница #3
Книга – вірний товариш 
Книга – це вірний товариш кожної людини. 
На протязі всього життя вона є її незамінним супутником. 
Книга нас виховує, вчить або просто приносить естетичне задоволення.
Книга – вірний товариш Книга – це вірний товариш кожної людини. На протязі всього життя вона є її незамінним супутником. Книга нас виховує, вчить або просто приносить естетичне задоволення.
Страница #4
Мої перші казки
Знайомимось ми з нашим вірним товаришем ще з раннього дитинства.
 Казки, які читала нам матуся, а згодом ми й самі, виховували найкращі риси: доброзичливість, чесність, працелюбність, ввічливість, тощо; 
формували перші поняття про міцну дружбу та любов. 
Тобто, книга становила нас на правильний шлях, шлях добра.
Мої перші казки Знайомимось ми з нашим вірним товаришем ще з раннього дитинства. Казки, які читала нам матуся, а згодом ми й самі, виховували найкращі риси: доброзичливість, чесність, працелюбність, ввічливість, тощо; формували перші поняття про міцну дружбу та любов. Тобто, книга становила нас на правильний шлях, шлях добра.
Страница #5
Книга на екрані
Мабуть, багато з нас віддали б перевагу телебаченню, але ніколи ніщо не замінить книгу в нашому житті, бо те, що написано, буде завжди відрізнятися від того, що ми побачимо на екрані. Все ж таки, режисер – людина зі своїм баченням світу.
 Також, на мою думку, ніщо так не псує прочитання книги, як перегляд кінофільму, знятого за її мотивами.
Книга на екрані Мабуть, багато з нас віддали б перевагу телебаченню, але ніколи ніщо не замінить книгу в нашому житті, бо те, що написано, буде завжди відрізнятися від того, що ми побачимо на екрані. Все ж таки, режисер – людина зі своїм баченням світу. Також, на мою думку, ніщо так не псує прочитання книги, як перегляд кінофільму, знятого за її мотивами.
Страница #6
Читач завжди обирає книгу, яка припала до його серця, а книга при цьому обирає читача. Вона є віддзеркаленням на даний момент стану душі людини.
Читач завжди обирає книгу, яка припала до його серця, а книга при цьому обирає читача. Вона є віддзеркаленням на даний момент стану душі людини.
Читач завжди обирає книгу, яка припала до його серця, а книга при цьому обирає читача. Вона є віддзеркаленням на даний момент стану душі людини. Читач завжди обирає книгу, яка припала до його серця, а книга при цьому обирає читача. Вона є віддзеркаленням на даний момент стану душі людини.
Страница #7
Взявши книгу, я починаю перегортати її сторінки; відчуваю смак нових вражень, подорожей в інший світ; уявляю автора, його переживання, почуття, стукіт серця при написанні твору. 
Взявши книгу, я починаю перегортати її сторінки; відчуваю смак нових вражень, подорожей в інший світ; уявляю автора, його переживання, почуття, стукіт серця при написанні твору. 
Для мене перші рядки книги завжди були основою хорошого тексту. Вони є вирішальними в моєму виборі: читати твір далі чи не читати?
 Але, іноді, перші рядки вводять в оману. Адже все цікаве починається з таємничого, романтичного, взагалі неймовірного початку…
Взявши книгу, я починаю перегортати її сторінки; відчуваю смак нових вражень, подорожей в інший світ; уявляю автора, його переживання, почуття, стукіт серця при написанні твору. Взявши книгу, я починаю перегортати її сторінки; відчуваю смак нових вражень, подорожей в інший світ; уявляю автора, його переживання, почуття, стукіт серця при написанні твору. Для мене перші рядки книги завжди були основою хорошого тексту. Вони є вирішальними в моєму виборі: читати твір далі чи не читати? Але, іноді, перші рядки вводять в оману. Адже все цікаве починається з таємничого, романтичного, взагалі неймовірного початку…
Страница #8
Я люблю читати хороші, правдиві книги, бо вони дозволяють за декілька днів пережити чуже життя і набути життєвого досвіду. 
Я люблю читати хороші, правдиві книги, бо вони дозволяють за декілька днів пережити чуже життя і набути життєвого досвіду. 
Під час читання ми перевтілюємося в героя твору, живемо його бідами та радощами, турботами і успіхами, разом з ним робимо життєві відкриття та висновки з них. 
Життєвий досвід героя книги залишається з нами. Він допомагає нам приймати рішення в реальному, не книжковому житті.
Я люблю читати хороші, правдиві книги, бо вони дозволяють за декілька днів пережити чуже життя і набути життєвого досвіду. Я люблю читати хороші, правдиві книги, бо вони дозволяють за декілька днів пережити чуже життя і набути життєвого досвіду. Під час читання ми перевтілюємося в героя твору, живемо його бідами та радощами, турботами і успіхами, разом з ним робимо життєві відкриття та висновки з них. Життєвий досвід героя книги залишається з нами. Він допомагає нам приймати рішення в реальному, не книжковому житті.
Страница #9
Прочитати і зрозуміти книгу - це означає, на мій погляд, подорослішати, стати мудрішим. 
Прочитати і зрозуміти книгу - це означає, на мій погляд, подорослішати, стати мудрішим. 
Іноді, вчасно прочитаний твір є великою вдачею, бо він здатен змінити життя, як не змінить його ні один товариш або наставник.
Прочитати і зрозуміти книгу - це означає, на мій погляд, подорослішати, стати мудрішим. Прочитати і зрозуміти книгу - це означає, на мій погляд, подорослішати, стати мудрішим. Іноді, вчасно прочитаний твір є великою вдачею, бо він здатен змінити життя, як не змінить його ні один товариш або наставник.
Страница #10
Мої найулюбленіші книги
Мої найулюбленіші книги
Страница #11
Читайте книги, бо це один із найкращих витворів людства. 
Читайте книги, бо це один із найкращих витворів людства. 
А також, завжди пам’ятайте слова Олександра Блока:
 « Книга - велика річ, поки людина вміє нею користуватися».
Читайте книги, бо це один із найкращих витворів людства. Читайте книги, бо це один із найкращих витворів людства. А також, завжди пам’ятайте слова Олександра Блока: « Книга - велика річ, поки людина вміє нею користуватися».
Множество презентаций и докладов на общие темы помогут вам найти интересный материал, получить новые знания и ответят на самые разные вопросы