Урок 2 Паливна промислов сть Укра ни нтегрований урок географ та х м Навчально-виховн завдання визначити склад паливн доклад по теме География

Вашему вниманию предлагается доклад и презентация по теме Урок 2 Паливна промислов сть Укра ни нтегрований урок географ та х м Навчально-виховн завдання визначити склад паливн. Данны материал, представленный на 11 страницах, поможет подготовится к уроку География. Он будет полезен как ученикам и студентам, так и преподавателям школ и вузов. Вы можете ознакомиться и скачать этот и любой другой доклад у нас на сайте. Все материалы абсолютно бесплатны и доступны. Ссылку на скачивание Вы можете найти вконце страницы. Если материал Вам понравились – поделитесь им с друзьями с помощью социальных кнопок и добавьте сайт в закладки в своем браузере.
Страница #1
Урок 2. Паливна промисловість України (Інтегрований урок географії та хімії) Навчально-виховні завдання: визначити склад паливно-енергетичного комплексу; охарактеризувати особливості розвитку і розміщення галузей паливної промисловості; оцінити значення галузі в господарстві України; проаналізувати статистичні дані розвитку паливної промисловості; виявити проблеми розвитку даної галузі та шляхи їх розв’язання; розвивати навички роботи з контурною картою; сприяти екологічному вихованню та профорієнтації.
Страница #2
Експрес-контроль знань
яку роль виконує промисловість у господарстві?
які зміни відбулися в промисловості України останніми роками?
назвіть провідні галузі промисловості України.
назвіть одиниці територіальної структури промисловості.
чому сировинний фактор відіграє важливу роль у розміщенні промислових підприємств?
які види паливних корисних копалин ви знаєте?
Експрес-контроль знань яку роль виконує промисловість у господарстві? які зміни відбулися в промисловості України останніми роками? назвіть провідні галузі промисловості України. назвіть одиниці територіальної структури промисловості. чому сировинний фактор відіграє важливу роль у розміщенні промислових підприємств? які види паливних корисних копалин ви знаєте?
Страница #3
Паливні корисні копалини
Паливні корисні копалини
Страница #4
Информация вложена в изображении слайда
Страница #5
Вугільні шахти
Вугільні шахти
Страница #6
Характеристика 
нафтогазоносних районів
 Дніпровсько-Донецький — у межах ДДЗ; понад 140 родовищ нафти, нафто-газоконденсату, газу і конденсату (Шебелинське, Гнідинцівське, Леляківське), які поступово змінюються з північного заходу на південний схід; сировина якісна, газ переважно метановий (98,5 %), нафти малопарафінисті з умістом сірки до 1 %; продуктивні горизонти — на глибинах 360—6 000 м.
Карпатський — у межах Передкарпатського, Закарпатського прогинів, Карпатської складчастої споруди; найстаріший в Європі район нафтовидобування; багато родовищ вичерпані
Причорноморсько-Кримський — у межах Причорноморського прогину; маловивчений; поклади на глибинах від 200 до 5000 м, на суші та в шельфовій зоні (Голіцинське).
Характеристика нафтогазоносних районів  Дніпровсько-Донецький — у межах ДДЗ; понад 140 родовищ нафти, нафто-газоконденсату, газу і конденсату (Шебелинське, Гнідинцівське, Леляківське), які поступово змінюються з північного заходу на південний схід; сировина якісна, газ переважно метановий (98,5 %), нафти малопарафінисті з умістом сірки до 1 %; продуктивні горизонти — на глибинах 360—6 000 м. Карпатський — у межах Передкарпатського, Закарпатського прогинів, Карпатської складчастої споруди; найстаріший в Європі район нафтовидобування; багато родовищ вичерпані Причорноморсько-Кримський — у межах Причорноморського прогину; маловивчений; поклади на глибинах від 200 до 5000 м, на суші та в шельфовій зоні (Голіцинське).
Страница #7
Нафтопромисли
Нафтопромисли
Страница #8
Практична робота 6
Тема : Позначення на контурній карті основних районів вугле-, газо- і нафтовидобутку
Практична робота 6 Тема : Позначення на контурній карті основних районів вугле-, газо- і нафтовидобутку
Страница #9
Проблеми паливної промисловості
Які проблеми мають галузі паливної промисловості?
Які шляхи вирішення цих проблем?

Творче завдання : скласти програму розвитку паливної промисловості України на наступні 10 років
Проблеми паливної промисловості Які проблеми мають галузі паливної промисловості? Які шляхи вирішення цих проблем? Творче завдання : скласти програму розвитку паливної промисловості України на наступні 10 років
Страница #10
Географічний крос
Назвати і показати на карті кам’яновугільні басейни і нафтогазовидобувні провінції.
Як гірничо-геологічні умови видобутку кам’яного вугілля впливають на його собівартість?
Які проблеми існують у шахтарському Донбасі? 
Як вирішуються екологічні проблеми нафтогазової промисловості у нашій місцевості?
Географічний крос Назвати і показати на карті кам’яновугільні басейни і нафтогазовидобувні провінції. Як гірничо-геологічні умови видобутку кам’яного вугілля впливають на його собівартість? Які проблеми існують у шахтарському Донбасі? Як вирішуються екологічні проблеми нафтогазової промисловості у нашій місцевості?
Страница #11
Терикони Донбасу
Терикони Донбасу

Готовые презентация по географии способствует восприятию и осознанию школьниками изучаемых материалов, расширению кругозора, изучению карт в интерактивной форме. Презентации по географии будут полезны как школьникам и студентам, так и учителям и преподавателям. В данном разделе сайта Вы можете скачать готовые презентации по географии для 6,7,8,9,10 класса, а также презентации по экономической географии для студентов.