11 Пошук підприємств, які можуть бути привабливими презентация по теме Общие темы

 • Пошук підприємств, 
які можуть бути привабливими 
для інвестора
Дослідник: Прізвище, Им`я
Жовтень 2011. 
(Презентація задачі №25 вар.№ 99)
 • Мета роботи
  За наведеними даними про роботу 44 підприємств промислової галузі відшукати 2-4 підприємства, які можуть бути найбільш привабливими для потенційного інвестора.
 • Початкові дані: 8 показників статистичної звітності підприємств 
А :  Обсяг виробництва та реалізації продукції (без ПДВ та акцізного збору) за перший рік періоду, що досліджується;   
В : те ж - за останній рік періоду.
D :  Середньоспискова чисельність робітників в першому році періоду, 
E :  те ж - за останній рік періоду.
I :   Середньорічна балансова вартість основних засобів на перший рік періоду.
J :  те ж - в останньому році періоду.
P :  Відносний рівень зносу основних засобів.
Q :  Рівень прибутковості на останній рік періоду дослідження.
 • Проміжні дані
Потенційний інвестор бажає отримати висновок за 12-ма показниками. 
Тому будується табл. 2, де розраховують 9 нових показників, а три (B,P,Q) позичаються із статистичних звітів. 
Табл. 2 має наступні показники:
 • 12 ПОКАЗНИКІВ ПРОМІЖНОЇ ТАБЛИЦІ №2
 • Застосований математичний метод - ранжування
Особливість ранжування полежить у тому, що більш високі значення показників      F «Темп зміни чисельності робітників» та   P «Рівень зносу основних засобів» знижують ранг підприємства. Тому математична модель надає одну формулу для показників, орієнтованих на високий рівень (наприклад, обсяг виробництва), а другу – для показників, орієнтованих на низький рівень, подібних зносу основних засобів. Сумовий ранг підприємства обчислюється підсумовуванням його часних рангів за усіма 12-ма показниками (третя формула).
 • Математичні моделі ранжування
 • Під час досліджень застосовані такі ІТ- засоби:
 Excel, Word, PowerPoint.
 • Найвищі сумові ранги (R_Sum) в галузі мають такі підприємства:

№) код:  1) 30;    2) 33;   3) 37.

R_Sum : 6,86   6.27   6.14
 • Порівняємо на графіках ранги показників 
обсягу (ліворуч)    та   динаміки (праворуч)
 • ВИСНОВОК
Найкращими з кращих є заводи 30 та 33. 

Графік свідчить, що за рангами важливих показників обсягу діяльності лідерами є заводи  30 і 33. 
Завод 37 має найменший ранг обсягу виробництва та інших рангів, окрім прибутковості та фондовіддачі. Можливо, це нове підприємство, і на його сумовий ранг вплинули найвищі ранги темпів росту при найнижчому обсязі виробництва. Слід уважно вивчити ситуацію на цьому заводі, перш ніж інвестувати кошти в нього.
Если вам понравился материл вы можете разместить его у вас на сайте.
Открыть доклад
Скачать
Презентация по теме 11 Пошук підприємств, які можуть бути привабливими. Материал содержит 12 слайдов. Вы можете использовать его для подготовки к уроку Общие темы. Он будет полезен как ученикам и студентам, так и преподавателям школ и вузов. Вы можете просмотреть презентацию у нас на сайте или скачать к себе. Все материалы абсолютно бесплатны.

Пошук підприємств, які можуть бути привабливими для інвестора Дослідник: Прізвище, Им`я Жовтень 2011. (Презентація задачі №25 вар.№ 99)

Мета роботи За наведеними даними про роботу 44 підприємств промислової галузі відшукати 2-4 підприємства, які можуть бути найбільш привабливими для потенційного інвестора.

Початкові дані: 8 показників статистичної звітності підприємств А : Обсяг виробництва та реалізації продукції (без ПДВ та акцізного збору) за перший рік періоду, що досліджується; В : те ж - за останній рік періоду. D : Середньоспискова чисельність робітників в першому році періоду, E : те ж - за останній рік періоду. I : Середньорічна балансова вартість основних засобів на перший рік періоду. J : те ж - в останньому році періоду. P : Відносний рівень зносу основних засобів. Q : Рівень прибутковості на останній рік періоду дослідження.

Проміжні дані Потенційний інвестор бажає отримати висновок за 12-ма показниками. Тому будується табл. 2, де розраховують 9 нових показників, а три (B,P,Q) позичаються із статистичних звітів. Табл. 2 має наступні показники:

12 ПОКАЗНИКІВ ПРОМІЖНОЇ ТАБЛИЦІ №2

Застосований математичний метод - ранжування Особливість ранжування полежить у тому, що більш високі значення показників F «Темп зміни чисельності робітників» та P «Рівень зносу основних засобів» знижують ранг підприємства. Тому математична модель надає одну формулу для показників, орієнтованих на високий рівень (наприклад, обсяг виробництва), а другу – для показників, орієнтованих на низький рівень, подібних зносу основних засобів. Сумовий ранг підприємства обчислюється підсумовуванням його часних рангів за усіма 12-ма показниками (третя формула).

Математичні моделі ранжування

Під час досліджень застосовані такі ІТ- засоби: Excel, Word, PowerPoint.

Найвищі сумові ранги (R_Sum) в галузі мають такі підприємства: №) код: 1) 30; 2) 33; 3) 37. R_Sum : 6,86 6.27 6.14

Порівняємо на графіках ранги показників обсягу (ліворуч) та динаміки (праворуч)

ВИСНОВОК Найкращими з кращих є заводи 30 та 33. Графік свідчить, що за рангами важливих показників обсягу діяльності лідерами є заводи 30 і 33. Завод 37 має найменший ранг обсягу виробництва та інших рангів, окрім прибутковості та фондовіддачі. Можливо, це нове підприємство, і на його сумовий ранг вплинули найвищі ранги темпів росту при найнижчому обсязі виробництва. Слід уважно вивчити ситуацію на цьому заводі, перш ніж інвестувати кошти в нього.

Работа может использоваться для проведения уроков и докладов по предмету "Общие темы"

Множество презентаций и докладов на общие темы помогут вам найти интересный материал, получить новые знания и ответят на самые разные вопросы