Карбон Колооб г в природ презентация по теме Химия

  • Карбон
Колообіг в природі
  • Що таке карбон?
Карбон (лат. Carboneum)
С - хімічний елемент 2 групи, IV періоду, головної підгрупи періодичної системи Менделєєва. 
Карбон-найважливіший біоелемент Землі.
  • Відомі чотири кристалічні модифікації карбону
  • Алмаз
Алмаз - дуже тверда, кристалічна речовина. При кімнатній температурі і нормальному тиску алмаз метастабільний. Помітне перетворення алмаза в графіт спостерігається при температурах вище за 1400°С у вакуумі або в інертній атмосфері
  • Карбін і лонсдейліт
Карбін отриманий штучно. Він являє собою мелкокристаллический порошок чорного кольору .Побудований з довгих ланцюжків атомів С, укладених паралельно один одному. 
Лонсдейліт знайдений в метеоритах і отриманий штучно; його структура і властивості остаточно не встановлені.
  • Колообіг карбону
  • Карбон у вапняку
  • Карбон у доломітах
  • Карбон у крейді
  • Карбон у мармурі
Если вам понравился материл вы можете разместить его у вас на сайте.
Открыть доклад
Скачать
Презентация по теме Карбон Колооб г в природ . Материал содержит 12 слайдов. Вы можете использовать его для подготовки к уроку Химия. Он будет полезен как ученикам и студентам, так и преподавателям школ и вузов. Вы можете просмотреть презентацию у нас на сайте или скачать к себе. Все материалы абсолютно бесплатны.

Карбон Колообіг в природі

Що таке карбон? Карбон (лат. Carboneum) С - хімічний елемент 2 групи, IV періоду, головної підгрупи періодичної системи Менделєєва. Карбон-найважливіший біоелемент Землі.

Відомі чотири кристалічні модифікації карбону

Алмаз Алмаз - дуже тверда, кристалічна речовина. При кімнатній температурі і нормальному тиску алмаз метастабільний. Помітне перетворення алмаза в графіт спостерігається при температурах вище за 1400°С у вакуумі або в інертній атмосфері

Карбін і лонсдейліт Карбін отриманий штучно. Він являє собою мелкокристаллический порошок чорного кольору .Побудований з довгих ланцюжків атомів С, укладених паралельно один одному. Лонсдейліт знайдений в метеоритах і отриманий штучно; його структура і властивості остаточно не встановлені.

Колообіг карбону

Карбон у вапняку

Карбон у доломітах

Карбон у крейді

Карбон у мармурі

Работа может использоваться для проведения уроков и докладов по предмету "Химия"

Готовые презентации по химии включают в себя слайды, которые учителя могут использовать на уроках химии для для изучения химических свойств веществ в интерактивной форме. Представленные презентации по химии помогут учителям в учебном процессе. На нашем сайте Вы можете скачать готовые презентации по химии для 7,8,9,10,11 класса.