Пол етилен Фенолформальдег дна смола Фторопласт Пол ам д Пол метилакрилат Пол проп лен Пол в н лхлорид Гетинакс пол тетра презентация по теме Химия

 • Поліетилен
Фенолформальдегідна смола
Фторопласт
Поліамід
Поліметилакрилат
Поліпропілен
Полівінілхлорид
Гетинакс
політетрафторетилен

Пластмаси
 • Поліетилен
(-СН2–СН2-)n
Поліетилен високого тиску (ПЕВТ) отримують радикальною полімеризацією етилену при високому тиску та іонною полімеризацією при низькому та середньому тиску.
Поліетилен низького тиску (ПЕНТ) отримують в гетерогенному середовищі полімеризацією етилену
 • Стійкий до дії води, не реагує з лугами будь-якої концентрації, з розчинами нейтральних, кислих і основних солей, органічними і неорганічними кислотами, при кімнатній температурі не розчиняється і не набухає в жодному з відомих розчинників, з часом розкладається.
Стійкий до дії води, не реагує з лугами будь-якої концентрації, з розчинами нейтральних, кислих і основних солей, органічними і неорганічними кислотами, при кімнатній температурі не розчиняється і не набухає в жодному з відомих розчинників, з часом розкладається.
 • Використовується для виготовлення виробів технічного і побутового призначення, у кабельній промисловості, радіотехніці, телебаченні, хімічній промисловості, сільському господарстві.
Використовується для виготовлення виробів технічного і побутового призначення, у кабельній промисловості, радіотехніці, телебаченні, хімічній промисловості, сільському господарстві.
 • Фенолформальдегідна смола
Формула – [-C6H3(OH)-CH2-]n
 Фенолформальдегідна кислота є продуктом поліконденсації фенолу C6H5OH з формальдегідом CH2 = O.
Реакція проводиться в присутності кислих (соляна, сірчана, щавлева і інші кислоти) або лужних каталізаторів (аміак, гідроксид натрію, гідроксид барію). 
 • Механічна стійкість, міцність.
Механічна стійкість, міцність.
Стійкість до корозії.
Високі електроізоляційні властивості.
Висока розчинність в аліфатичних і ароматичних вуглеводнях, хлорвмісних розчинниках і кетонах.
 • Фторопласт
 • За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору.
За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору.
 • призначені для отримання хімічно і термостійких, антифрикційних і антикорозійних покриттів, просочень для різних матеріалів, вільних плівок, емальпроводів, еластичних ємностей, фольгованих діелектриків, рукавних шлангів для транспортування агресивних рідин і інших виробів.
призначені для отримання хімічно і термостійких, антифрикційних і антикорозійних покриттів, просочень для різних матеріалів, вільних плівок, емальпроводів, еластичних ємностей, фольгованих діелектриків, рукавних шлангів для транспортування агресивних рідин і інших виробів.
 • Поліамід

Сполука двох амінокислот. Поліреакція утворення довгих ланцюжків протеїнів
 Амінокислоти здатні до поліконденсації, в результаті якої утворюється поліамід
 • Поліметилакрелат (Органічне скло)
Формула (-СН2-С(СН3)-)n COOCH3
 • Прозорий, легкий, міцний, волого-, морозо-, світлостійкий
Прозорий, легкий, міцний, волого-, морозо-, світлостійкий
Нерозчинний у спирті
Розчиняється в бензені, ацетоні, оцтовій кислоті
Розм’якшується притемпературі 120°С
Легко загоряється, не утворюючи токсичних речовин
 • Поліпропілен
nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]n
ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІПРОПІЛЕНУ
термопластичний
Безбарвна речовина; 
густина (при температурі 20 °С) 920—930 кг/м3, tпл 172 °С.
висока ударна міцність , стійкий до багаторазових згинань, зносостійкий, низька паро- й газопроникність, 
висока діелектричність. 
Поліпропілен не розчиняється в органічних розчинниках, стійкий до дії киплячої води і лугів; 
руйнується під дією нітратної та сульфатної кислот, хромової суміші; відзначається низькою термо- і світлостійкістю.
 • Полівінілхлорид
 • Гетинакс
(C6H10O5)n
Низька механічна міцність.
Легко обробляється.
Низька вогнетривкість.
В розігрітому стані допускає штампування.
 • Політетрафторетилен
 • 1.Фізичні: Тефлон — біла, в тонкому шарі прозора речовина, що зовні нагадує парафін або поліетилен. Характеризується високою тепло- і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від —250 до +250°C, що дає змогу застосовувати його як ізоляційний матеріал в багатьох галузях. Тефлон має дуже низький поверхневий натяг і адгезію і не змочується ні водою, ні жирами, ані більшістю органічних розчинників.

1.Фізичні: Тефлон — біла, в тонкому шарі прозора речовина, що зовні нагадує парафін або поліетилен. Характеризується високою тепло- і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від —250 до +250°C, що дає змогу застосовувати його як ізоляційний матеріал в багатьох галузях. Тефлон має дуже низький поверхневий натяг і адгезію і не змочується ні водою, ні жирами, ані більшістю органічних розчинників.

2. Хімічні :За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору.
Если вам понравился материл вы можете разместить его у вас на сайте.
Открыть доклад
Скачать
Презентация по теме Пол етилен Фенолформальдег дна смола Фторопласт Пол ам д Пол метилакрилат Пол проп лен Пол в н лхлорид Гетинакс пол тетра. Материал содержит 23 слайдов. Вы можете использовать его для подготовки к уроку Химия. Он будет полезен как ученикам и студентам, так и преподавателям школ и вузов. Вы можете просмотреть презентацию у нас на сайте или скачать к себе. Все материалы абсолютно бесплатны.

Поліетилен Фенолформальдегідна смола Фторопласт Поліамід Поліметилакрилат Поліпропілен Полівінілхлорид Гетинакс політетрафторетилен Пластмаси

Поліетилен (-СН2–СН2-)n Поліетилен високого тиску (ПЕВТ) отримують радикальною полімеризацією етилену при високому тиску та іонною полімеризацією при низькому та середньому тиску. Поліетилен низького тиску (ПЕНТ) отримують в гетерогенному середовищі полімеризацією етилену

Стійкий до дії води, не реагує з лугами будь-якої концентрації, з розчинами нейтральних, кислих і основних солей, органічними і неорганічними кислотами, при кімнатній температурі не розчиняється і не набухає в жодному з відомих розчинників, з часом розкладається. Стійкий до дії води, не реагує з лугами будь-якої концентрації, з розчинами нейтральних, кислих і основних солей, органічними і неорганічними кислотами, при кімнатній температурі не розчиняється і не набухає в жодному з відомих розчинників, з часом розкладається.

Використовується для виготовлення виробів технічного і побутового призначення, у кабельній промисловості, радіотехніці, телебаченні, хімічній промисловості, сільському господарстві. Використовується для виготовлення виробів технічного і побутового призначення, у кабельній промисловості, радіотехніці, телебаченні, хімічній промисловості, сільському господарстві.

Фенолформальдегідна смола Формула – [-C6H3(OH)-CH2-]n Фенолформальдегідна кислота є продуктом поліконденсації фенолу C6H5OH з формальдегідом CH2 = O. Реакція проводиться в присутності кислих (соляна, сірчана, щавлева і інші кислоти) або лужних каталізаторів (аміак, гідроксид натрію, гідроксид барію). 

Механічна стійкість, міцність. Механічна стійкість, міцність. Стійкість до корозії. Високі електроізоляційні властивості. Висока розчинність в аліфатичних і ароматичних вуглеводнях, хлорвмісних розчинниках і кетонах.

Фторопласт

За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору. За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору.

призначені для отримання хімічно і термостійких, антифрикційних і антикорозійних покриттів, просочень для різних матеріалів, вільних плівок, емальпроводів, еластичних ємностей, фольгованих діелектриків, рукавних шлангів для транспортування агресивних рідин і інших виробів. призначені для отримання хімічно і термостійких, антифрикційних і антикорозійних покриттів, просочень для різних матеріалів, вільних плівок, емальпроводів, еластичних ємностей, фольгованих діелектриків, рукавних шлангів для транспортування агресивних рідин і інших виробів.

Поліамід Сполука двох амінокислот. Поліреакція утворення довгих ланцюжків протеїнів Амінокислоти здатні до поліконденсації, в результаті якої утворюється поліамід

Поліметилакрелат (Органічне скло) Формула (-СН2-С(СН3)-)n COOCH3

Прозорий, легкий, міцний, волого-, морозо-, світлостійкий Прозорий, легкий, міцний, волого-, морозо-, світлостійкий Нерозчинний у спирті Розчиняється в бензені, ацетоні, оцтовій кислоті Розм’якшується притемпературі 120°С Легко загоряється, не утворюючи токсичних речовин

Поліпропілен nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]n ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОЛІПРОПІЛЕНУ термопластичний Безбарвна речовина; густина (при температурі 20 °С) 920—930 кг/м3, tпл 172 °С. висока ударна міцність , стійкий до багаторазових згинань, зносостійкий, низька паро- й газопроникність, висока діелектричність. Поліпропілен не розчиняється в органічних розчинниках, стійкий до дії киплячої води і лугів; руйнується під дією нітратної та сульфатної кислот, хромової суміші; відзначається низькою термо- і світлостійкістю.

Полівінілхлорид

Гетинакс (C6H10O5)n Низька механічна міцність. Легко обробляється. Низька вогнетривкість. В розігрітому стані допускає штампування.

Політетрафторетилен

1.Фізичні: Тефлон — біла, в тонкому шарі прозора речовина, що зовні нагадує парафін або поліетилен. Характеризується високою тепло- і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від —250 до +250°C, що дає змогу застосовувати його як ізоляційний матеріал в багатьох галузях. Тефлон має дуже низький поверхневий натяг і адгезію і не змочується ні водою, ні жирами, ані більшістю органічних розчинників. 1.Фізичні: Тефлон — біла, в тонкому шарі прозора речовина, що зовні нагадує парафін або поліетилен. Характеризується високою тепло- і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від —250 до +250°C, що дає змогу застосовувати його як ізоляційний матеріал в багатьох галузях. Тефлон має дуже низький поверхневий натяг і адгезію і не змочується ні водою, ні жирами, ані більшістю органічних розчинників. 2. Хімічні :За своєю хімічною стійкістю перевищує всі відомі синтетичні матеріали і благородні метали. Не руйнується під впливом лугів, кислот і навіть суміші азотної і соляної кислот. Руйнується розплавами лужних металів, фтором і трифторидом хлору.

Работа может использоваться для проведения уроков и докладов по предмету "Химия"

Готовые презентации по химии включают в себя слайды, которые учителя могут использовать на уроках химии для для изучения химических свойств веществ в интерактивной форме. Представленные презентации по химии помогут учителям в учебном процессе. На нашем сайте Вы можете скачать готовые презентации по химии для 7,8,9,10,11 класса.