Республ ка Куба Презентац я презентация по теме География

 • КУП’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
Республіка Куба
Презентація 
Виконала
Учениця групи ШЛМ – 11
Янчук Яна
2013
 • Республіка Куба
 • Прапор
 • Трикутник - символ свободи, рівності і братерства, а три синіх смуги уособлюють три частини, на які розділили Кубу іспанці. Білий колір символізує чистоту прагнень революціонерів і справедливість, червоний - кров, пролиту в боротьбі за незалежність
 • Герб
Национальный герб представляет остров. Он оформлен, как кожаный щит, и разделено на три секции. В его горизонтальной верхней части есть золотой ключ между двумя горами, солнце, восходящее над морем — который отображает в символической форме положение Кубы в Заливе — Куба ключ к Мексиканскому заливу, между двумя Америками. Синие и белые полосы внизу слева, представляют островное положение государства в колониальный период. Правая сторона, кубинский ландшафт, королевская пальма — символ несгибаемого характера кубинских людей.
 • Економіка Куби.              Негативні сторони.
Через ембарго США відсутність доступу до важливих ринків і інвестицій.
   Гострий дефіцит валюти.
   Коливання світових цін на цукор і нікель.
   Ускладнені торгові обмеження і відсутність законодавчих регламентів перешкоджають інвестиціям.
   Погана інфраструктура.
   Дефіцит палива, добрив і запчастин
 • Вологість
Відносно висока річна сума опадів - 1380мм. Рік ділиться не на 4 пори року, а на 2 сезони - сухий, дощовий. Сезон дощів звичайно триває з травня по жовтень. Сухий же сезон зазвичай починається в листопаді і закінчується в квітні. Це період найбільшої економічної активності, так як на нього припадає сезон рубки і переробки цукрового очерету. Для кліматичних умов всіх районів країни типова висока вологість. Середня відносна вологість повітря - 79%. У поєднання з постійними високими температурами дуже велика вологість повітря надають в цілому не сприятливий вплив. Вологість гнітить людину. Клімат Куби вимагає спеціальної обробки (тропікалізаціі) усіх промислових виробів і конструкцій. В цілому ж кліматичні умови на Кубі набагато сприятливішими, ніж у більшості інших, особливо континентальних тропічних країн.
 • Кліматичні умови та ресурси Куби визначаються, насамперед, положенням території безпосередньо на південь від тропіка, серед акваторії Атлантичного океану, а так само проходженням поблизу острова теплих течій, що утворюють Гольфстрім. Куба володіє величезними термічними ресурсами сонячного тепла. Середні місячні температури на рівнинах завжди високі: у січні 22.5 , в серпні 27.8 . Але коливання крайніх температур досить значні. Середня максимальна температура на рівнинах перевищує 30 .
 • Тваринний світ
Тваринний світ Куби внаслідок її острівного положення досить бідний. Крім того, він сильно постраждав в результаті господарської діяльності людини. На Кубі немає хижих тварин та отруйних змій, багато кажанів, дуже багатий видовий склад птахів, комах і наземних молюсків, різноманітний видовий склад риб, морських черепах, багато креветок і лангустів.
 • Тютюнове виробництво
Важливою спеціалізацією Куби з 17-го століття стає виробництво першосортного тютюну. Кубинські сигари славляться у всьому світі.
 • Релігія

 католицизм, поширені різні африканські релігії.
 • Історія Куби
Заселення Куби почалося в четвертому тисячолітті до нашої ери. Мабуть, перші жителі острова перебралися туди з Південної і Центральної Америки. Індіанці знали землеробство, вирощували кукурудзу та інші продовольчі культури, полювали на птахів, гризунів, добували черепах і рибу.
До моменту іспанського завоювання Куби на початку 16-го століття основна маса індіанців проживала в умовах розкладання первіснообщинного ладу. 28 жовтня 1492-го року перша експедиція Колумба, що відправилася на пошуки багатих заокеанських земель і поклала початок епохи Великих географічних відкриттів, досягла Північно-східного узбережжя Куби. У той же день він записав у щоденнику, що прекрасніше цього острова ще не бачили очі людини. У 1510-му році почалася іспанська колонізація Куби. До 1514-му році іспанці заснували сім міст від першої столиці Баракоа на крайньому сході до Гавани. Пізніше всі вони, крім Баракоа, змінили місце розташування. Колонізація острова супроводжувалося майже повним знищенням індіанців. Вони чинили героїчний опір іспанцям під керівництвом своїх вождів - Атуея і ГУАМ
Если вам понравился материл вы можете разместить его у вас на сайте.
Открыть доклад
Скачать
Презентация по теме Республ ка Куба Презентац я. Материал содержит 21 слайдов. Вы можете использовать его для подготовки к уроку География. Он будет полезен как ученикам и студентам, так и преподавателям школ и вузов. Вы можете просмотреть презентацию у нас на сайте или скачать к себе. Все материалы абсолютно бесплатны.

КУП’ЯНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ Республіка Куба Презентація Виконала Учениця групи ШЛМ – 11 Янчук Яна 2013

Республіка Куба

Трикутник - символ свободи, рівності і братерства, а три синіх смуги уособлюють три частини, на які розділили Кубу іспанці. Білий колір символізує чистоту прагнень революціонерів і справедливість, червоний - кров, пролиту в боротьбі за незалежність

Герб Национальный герб представляет остров. Он оформлен, как кожаный щит, и разделено на три секции. В его горизонтальной верхней части есть золотой ключ между двумя горами, солнце, восходящее над морем — который отображает в символической форме положение Кубы в Заливе — Куба ключ к Мексиканскому заливу, между двумя Америками. Синие и белые полосы внизу слева, представляют островное положение государства в колониальный период. Правая сторона, кубинский ландшафт, королевская пальма — символ несгибаемого характера кубинских людей.

Економіка Куби. Негативні сторони. Через ембарго США відсутність доступу до важливих ринків і інвестицій.    Гострий дефіцит валюти.    Коливання світових цін на цукор і нікель.    Ускладнені торгові обмеження і відсутність законодавчих регламентів перешкоджають інвестиціям.    Погана інфраструктура.    Дефіцит палива, добрив і запчастин

Вологість Відносно висока річна сума опадів - 1380мм. Рік ділиться не на 4 пори року, а на 2 сезони - сухий, дощовий. Сезон дощів звичайно триває з травня по жовтень. Сухий же сезон зазвичай починається в листопаді і закінчується в квітні. Це період найбільшої економічної активності, так як на нього припадає сезон рубки і переробки цукрового очерету. Для кліматичних умов всіх районів країни типова висока вологість. Середня відносна вологість повітря - 79%. У поєднання з постійними високими температурами дуже велика вологість повітря надають в цілому не сприятливий вплив. Вологість гнітить людину. Клімат Куби вимагає спеціальної обробки (тропікалізаціі) усіх промислових виробів і конструкцій. В цілому ж кліматичні умови на Кубі набагато сприятливішими, ніж у більшості інших, особливо континентальних тропічних країн.

Кліматичні умови та ресурси Куби визначаються, насамперед, положенням території безпосередньо на південь від тропіка, серед акваторії Атлантичного океану, а так само проходженням поблизу острова теплих течій, що утворюють Гольфстрім. Куба володіє величезними термічними ресурсами сонячного тепла. Середні місячні температури на рівнинах завжди високі: у січні 22.5 , в серпні 27.8 . Але коливання крайніх температур досить значні. Середня максимальна температура на рівнинах перевищує 30 .

Тваринний світ Тваринний світ Куби внаслідок її острівного положення досить бідний. Крім того, він сильно постраждав в результаті господарської діяльності людини. На Кубі немає хижих тварин та отруйних змій, багато кажанів, дуже багатий видовий склад птахів, комах і наземних молюсків, різноманітний видовий склад риб, морських черепах, багато креветок і лангустів.

Тютюнове виробництво Важливою спеціалізацією Куби з 17-го століття стає виробництво першосортного тютюну. Кубинські сигари славляться у всьому світі.

Релігія католицизм, поширені різні африканські релігії.

Історія Куби Заселення Куби почалося в четвертому тисячолітті до нашої ери. Мабуть, перші жителі острова перебралися туди з Південної і Центральної Америки. Індіанці знали землеробство, вирощували кукурудзу та інші продовольчі культури, полювали на птахів, гризунів, добували черепах і рибу. До моменту іспанського завоювання Куби на початку 16-го століття основна маса індіанців проживала в умовах розкладання первіснообщинного ладу. 28 жовтня 1492-го року перша експедиція Колумба, що відправилася на пошуки багатих заокеанських земель і поклала початок епохи Великих географічних відкриттів, досягла Північно-східного узбережжя Куби. У той же день він записав у щоденнику, що прекрасніше цього острова ще не бачили очі людини. У 1510-му році почалася іспанська колонізація Куби. До 1514-му році іспанці заснували сім міст від першої столиці Баракоа на крайньому сході до Гавани. Пізніше всі вони, крім Баракоа, змінили місце розташування. Колонізація острова супроводжувалося майже повним знищенням індіанців. Вони чинили героїчний опір іспанцям під керівництвом своїх вождів - Атуея і ГУАМ

Работа может использоваться для проведения уроков и докладов по предмету "География"

Готовые презентация по географии способствует восприятию и осознанию школьниками изучаемых материалов, расширению кругозора, изучению карт в интерактивной форме. Презентации по географии будут полезны как школьникам и студентам, так и учителям и преподавателям. В данном разделе сайта Вы можете скачать готовые презентации по географии для 6,7,8,9,10 класса, а также презентации по экономической географии для студентов.